درباره شرکت رهرو سیستم


شرکت دانش بنیان رهرو سیستم شرق با هدف ارائه خدمات در زمینه فناوری اطلاعات و مشاوره مدیریت در شهر مشهد تاسیس گردید. این شرکت در سال 1390 موفق به اخذ نمایندگی از شرکت NETSIS ترکیه تولید کننده سیستم ERP با نام تجاری Fusion و با بیش از 32000 مشتری در سراسر جهان شده است.

از سال 94 شرکت رهرو سیستم شرق با توجه به نیازهای اساسی سیستم های مدیریت مالی و حسابداری و وجود خلا در بازار داخلی و نبود نرم افزارهای جامع و کاربردی با رابط کاربری آسان ، پروسه تولید نرم افزارهای حسابداری ، مالی و بازرگانی را آغاز نمود.

هم اکنون این شرکت با بهره گیری از تجارب چندین ساله مدیران خود و با تکیه به دانش جوانان نخبه این مرز و بوم در زمینه تولید نرم افزارهای حسابداری،مالی و بازرگانی در حال ارائه خدمات به بیش از 1000 واحد تولیدی، تجاری ، خدماتی می باشد.

بخش های مختلفی همچون صنف املاک ،طلا فروشی، شرکت های مختلف ، آژانس های مسافرتی ، هتل ها و واحد های اقامتی از جمله بخش هایی هستند که از امکانات نرم افزاری این شرکت بهره مند می گردند.

علیرغم وجود انواع نرم افزارهای حسابداری در بازار که به قیمت های کلان به فروش رفته و مورد استفاده قرار می گیرد ، نرم افزاری که ضمن رفع تمام نیازهای پرحجم و متفاوت هر صنف ، نیاز کاربری کمتری داشته باشد و ثبت سیستمی و اتوماتیک را سرلوحه کار خویش قرار دهد کمتر موجود می باشد. شرکت رهروسیستم با همین هدف نسخه های حسابداری تخصصی هر صنف را تدوین نمود تا خدمتی جدید به این مجموعه بزرگ ارائه دهد.

این نرم افزار به علت آن که فرایندهای ثبت را بصورت اتوماتیک انجام می دهد و الگوریتم دریافت و صدور اطلاعات قوی دارد ، نیاز به نیروی انسانی را کاهش داده و در سوی مقابل به مسئول امور مالی و مدیریت این اجازه را می دهد تا گزارشات دقیق تری جهت تصمیمات کلان در دسترس داشته باشند.

واحد طراحی و پشتیبانی این شرکت نیز با توجه به درخواست های مشتریان علیرغم جامع بودن نرم افزار افزونه های مختلفی را برای رفاه حال مشتریان طراحی و با نسخه های به روز رسانی شده در اختیار این عزیزان قرا می دهد. هدف اول این شرکت همواره جلب رضایت مشتریان و تسریع در کارهای آنان می باشد.